Automaty pakujące do produktów sypkich

Wszechstronne możliwości pakowania różnych towarów spożywczych umożliwiają automaty do produktów sypkich, będące najczęściej tworzonymi maszynami w naszym zakładzie. Są to dozowniki taśmowe oraz wagowe naważ arki i inne urządzenia, które można wykorzystywać do różnych rodzajów żywności, w tym przede wszystkim umożliwiają one pakowanie cukru, makaronu czy herbaty, ale również tworzenie zróżnicowanych opakowań, które będą odpowiadały potrzebom klientów pod względem pojemności, kształtu, a także projektu graficznego własnej marki.

Rodzaje opakowań

W asortymencie naszej firmy znajdują się zarówno w pełni automatyczne maszyny, jak i półautomat do pakowania z opcją obsługi ręcznej. Dzięki nim można tworzyć produkty standardowej lub dużej wielkości, wykonane przede wszystkim z tworzywa sztucznego. Z kolei kartoniarka pionowa jest przeznaczona do szybkiego tworzenia opakowań do ryżu czy kaszy.

Bardzo precyzyjne w działaniu są z kolei dozowniki wagowe oraz taśmowe, pozwalające dokładnie wymierzyć pożądaną wielkość. Naważarka wielogłowicowa odznacza się uniwersalnością, co pozwala na wykorzystywanie w przypadku produktów zamrożonych.