Automat do pakowania w stick

Automat do fasowania i pakowania w stick

Automat model do fasowania przeznaczony jest do organizacji ciągłego cyklu fasowania sposobem objętościowym dawkowania dobrze sypkich niepylących się produktów drobnej frakcji ich niewielkimi dawkami w równomierne opakowanie typu "stick" (stick opakowanie).

Automat z dozownikiem wahadłowym

Składa się z automatu do pakowania i objętościowego dozownika wahadłowego. Funkcjonuje w automatycznym trybie i zapewnia wydajność do 150 opakowań na minutę.

Przeznaczenie automatu do fasowania i pakowania

Automat do fasowania jest optymalnym dla równego fasowania produktów z dobrą sypkością i małą frakcją, a także zdolne równolegle i szybko wypełniać wolne miejsca, takich, jak sól, cukier, herbata, pieprz i kawa. Stosowanie tego modelu pozwala otrzymać wygodne opakowanie w postaci rury z 3 szwami (stick opakowanie, "stick"), wykorzystywanego w większości kawiarni, restauracji i innych punktach gastronomicznych. Przy tym trzeba uwzględniać, że wskutek stosowania objętościowego dozownika, model nie jest uniwersalny i ma ograniczenia na zmianę pakowanego produktu.

automat do pakowania w stick

Sprawdź, jak działa nasz automat do pakowania w stick:

Automat do pakowania w stick - najważniejsze parametry

CECHALICZBA
Wymiary (długość x szerokość x wysokość) max. 1000 mm x 1000 mm x 2400 mm
Produkcyjność do 150 op/min
Zasilanie400 V, 50 Hz
Pobór mocy 1,5 kW / godz.

Ta maszyna pakuje w:

stick
stick2

Automat do pakowania w stick

Interesuje Cię ta maszyna pakująca?

Nie gryziemy, kliknij przycisk i przejdź do kontaktu. Chętnie pomożemy Ci w wyborze odpowiedniej maszyny. Jesteśmy w tym naprawdę dobrzy - nasze maszyny znajdziesz w firmach w całej Polsce.