Linia do pakowania węgla drzewnego

Automat do pakowania węgla drzewnego

Urządzenie przeznaczone jest do dozowania i pakowania w węgla drzewnego w gotowe torby papierowe (worki) w trybie automatycznym. Jeśli zawartość pyłu jest zbyt duża - eliminuje się możliwość kontaktu ręki operatora z opakowaniem.

Jak pracować przy automacie do pakowania węgla?

Gotowe opakowania są umieszczane w węźle pobierania pakietów (1). "Łapa" (2) jest wyposażona w przyssawkę pneumatyczną do zabrania opakowania z magazynku (1) i przemieszczenie go węzła wyprostowania opakowania (3). Węzł wyprostowania opakowania (3) jest mechanizmem, który otwiera opakowanie z odciągami. Ruchomy rurociąg z produktem (5), w zestawie z wagowym dozownikiem, zasypuje oddzowaną iłość węgla w torebki ze zbiornika (4).

Po napełnieniu opakowania pneumatyczny podajnik (7) doprowadza opakowanie do przenośnika taśmowego (8), gdzie podczas ruchu na taśmie przenośnika (8), otwarty koniec opakowania jest zszywany maszyną tym samym zamyka worek (9). Przy wyjściu z taśmy przenośnika (8), otrzymujemy gotowe opakowanie do dalszego układania na paletach i wysyłanie do realizacji.

Automat do pakowania węgla można doposażyć

Dla ułatwienia załadunku automatyczna instalacja może być wyposażona w podajnik ze zbiornikiem zbiorczym. Pył, powstającą w wyniku ruchu produktu mogą być usuwane z obszaru zbiornika (4) i ruchomym obszarze rurociągu produktu (5) układu zasysania (6).

maszyna do pakowania węgla drzewnego

Sprawdź, jak działa nasza linia do pakowania węgla drzewnego:

Linia do pakowania węgla drzewnego - najważniejsze parametry

CECHALICZBA
Wymiary (długość x szerokość x wysokość) max. 5 m x 2,5 m x 3,6 mm
Produkcyjność 5 - 10 opak./min. do 500 kg/h
ZasilanieZasilanie - 400 V, 50 Hz

Ta maszyna pakuje w:

mirand-2kg-wegiel-drzewny-bialowieski-do-grila-podkalka-ekologiczny
d02833f74206a40a30db6680e652
wegiel-drzewny-10kg-weber-grille-decofire-krakow

Linia do pakowania węgla drzewnego

Interesuje Cię ta maszyna pakująca?

Nie gryziemy, kliknij przycisk i przejdź do kontaktu. Chętnie pomożemy Ci w wyborze odpowiedniej maszyny. Jesteśmy w tym naprawdę dobrzy - nasze maszyny znajdziesz w firmach w całej Polsce.