Automat do pakowania w stick

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat doświadczenie pozwala naszej firmie na dostarczanie znakomitej jakości urządzeń stosowanych przede wszystkim w zakładach produkcyjnych. Oferta przedsiębiorstwa to między innymi automat do fasowania i pakowania w stick. Prezentowany model jest przeznaczony do prowadzenia fasowania produktów sypkich i niepylących się. Składa się z automatu do pakowania i objętościowego dozownika wahadłowego. Maszyna działa w pełni automatycznie i zapewnia wydajność dochodzącą do aż 150 opakowań na minutę.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Oferowane urządzenie zostało stworzone z bardzo wytrzymałych materiałów i podzespołów, co sprawia, że może być wykorzystywane przez wiele lat bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. Odznacza się prostą i intuicyjną obsługą, dzięki czemu żadna z osób nie będzie miała problemu z właściwym użytkowaniem maszyny. To, na co warto zwrócić uwagę to przede wszystkim wysoka wydajność pracy urządzenia. Powoduje ona, że automat sprawdzi się idealnie zarówno w niewielkich zakładach, jak i dużych firmach produkcyjnych, gdzie wskaźnik wydajności powinien być utrzymany na bardzo wysokim poziomie. Prezentowane urządzenie pracuje cicho i posiada szereg systemów bezpieczeństwa gwarantujących odpowiednią ochronę pracowników.

Szerokie zastosowanie maszyny

Oferowany automat do fasowania może być stosowany do różnego rodzaju produktów, takich jak sól, cukier, herbata, pieprz czy też kawa. Zastosowanie prezentowanego modelu pozwala na stworzenie wygodnego opakowania w postaci rury z 3 szwami. Rozwiązanie to jest stosowane między innymi w kawiarniach, restauracjach czy też innych punktach gastronomicznych.

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie!

Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Bogata propozycja przedsiębiorstwa, a także przeprowadzone na przestrzeni ostatnich lat liczne realizacje dają nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów zarówno pod względem funkcjonalności, jak i jakości wykonania maszyn.

automat do pakowania w stick

Sprawdź, jak działa nasz automat do pakowania w stick:

Automat do pakowania w stick - najważniejsze parametry

CECHA LICZBA
Wymiary (długość x szerokość x wysokość) max.1000 mm x 1000 mm x 2400 mm
Produkcyjnośćdo 150 op/min
Zasilanie400 V, 50 Hz
Pobór mocy1,5 kW / godz.

Ta maszyna pakuje w:

stick
stick2

Automat do pakowania w stick

Interesuje Cię ta maszyna pakująca?

Nie gryziemy, kliknij przycisk i przejdź do kontaktu. Chętnie pomożemy Ci w wyborze odpowiedniej maszyny. Jesteśmy w tym naprawdę dobrzy - nasze maszyny znajdziesz w firmach w całej Polsce.