Linia do pakowania mąki w opakowania "doypack"

Domeną firmy WAPAK jest dostarczanie różnego rodzaju maszyn i urządzeń służących do pakowania produktów. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi półautomat do pakowania produktów sypkich pylistych w “doypack”. Urządzenie z dozownikiem wagowym jest przeznaczone do dozowania, napełniania oraz szczelnego zamykania opakowań. Dzięki precyzyjnej wadze możliwe jest dokładne odmierzanie ilości wsypywanego produktu do torebki lub opakowania.

Linia do pakowania mąki w opakowania “doypack” - jak to działa?

Obsługa urządzenia jest niezwykle prosta i intuicyjna, dzięki czemu żadna z osób nie będzie miała problemu z właściwym użytkowaniem maszyny. Zadaniem operatora jest otwarcie opakowania i postawienie go na specjalnej podkładce tuż pod lejem wysypowym. Po naciśnięciu pedału mechanizm wsypuje odmierzoną ilość produktu do opakowania. Po zakończeniu napełniania przeprowadza się zgrzewanie opakowania oraz naniesienie daty produkcji.

Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości komponentów maszyna może obsługiwać zarówno produkty żywnościowe, takie jak mąka i suplementy diety, jednak równie dobrze poradzi sobie także z produktami nieżywnościowymi o podobnej strukturze.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Oferowany przez nas półautomat do pakowania produktów sypkich pylistych w “doypack” odznacza się wysoką wydajnością pracy. Powoduje to, że może być eksploatowana zarówno w niewielkich zakładach, jak i bardzo dużych przedsiębiorstwach produkcyjnych. Zastosowane mechanizmy dbają nie tylko o wygodę i komfort pracy, ale oprócz tego o bezpieczeństwo prowadzonych działań. Maszyna posiada specjalny przycisk bezpieczeństwa, który w przypadku wystąpienia zagrożenia w ułamku sekundy zatrzymuje wszystkie prowadzone procesy.

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie

Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Dostarczane przez nas urządzenia mogą zostać zaimplementowane do wymagań każdego zakładu produkcyjnego.

maszyna do pakowania mąki w DOYPACK

Sprawdź, jak działa nasza linia do pakowania w opakowania"doypack":

Linia do pakowania mąki w opakowania "doypack" - najważniejsze parametry

CECHA LICZBA
Produkcyjnośćdo 10 op. / min
Zasilanie400 V, 50 Hz, 1,5 kW

Ta maszyna pakuje w:

woreczki1
5011417562512_T1_Vanish_Gold_Oxi_Action_Powder_Fabric_Stain_Remover

Linia do pakowania mąki w opakowania "doypack"

Interesuje Cię ta maszyna pakująca?

Nie gryziemy, kliknij przycisk i przejdź do kontaktu. Chętnie pomożemy Ci w wyborze odpowiedniej maszyny. Jesteśmy w tym naprawdę dobrzy - nasze maszyny znajdziesz w firmach w całej Polsce.