Dozownik taśmowy pakujący produkty sypkie

Dozownik taśmowy do pakowania produktów sypkich

Domeną firmy WAPAK jest dostarczanie różnego rodzaju maszyn i urządzeń pakujących. Zostały one wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów i podzespołów, co sprawia, że mogą być eksploatowane przez wiele lat bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi dozownik taśmowy do pakowania produktów sypkich. Odznacza się on wysoką wydajnością oraz precyzją pracy, co sprawia, że znajdzie swoje zastosowanie zarówno w niewielkich zakładach, jak i bardzo dużych przedsiębiorstwach produkcyjnych.

Jak działa dozownik taśmowy?

Zadaniem operatora obsługującego maszynę jest otwarcie kartonu oraz postawienie go na stole wagowym. Po naciśnięciu pedału taśma wsypuje produkt do stojącego opakowania według wagi. W dalszej kolejności pracownik przenosi opakowanie pod element zgrzewający oraz nanosi na karton datę produkcji. W zależności od wymiarów opakowania, wydajność urządzenia może sięgać do 8 opakowań na minutę, co powoduje, że w ciągu jednej zmiany możliwe będzie napełnienie ponad 3.500 kartonów.

Maszyna jest idealna do eksploatacji w przypadku produktów, takich jak zboża, makaron, sól itp. Wszelkie podzespoły zostały wykonane w taki sposób, by urządzenie mogło być użytkowane w kontakcie z żywnością. Oprócz tego maszyna poradzi sobie także z obsługą produktów nieżywnościowych o strukturze granulowanej lub proszkowej.

Dozownik taśmowy pakujący produkty sypkie

Oferowana przez nas maszyna odznacza się prostą i intuicyjną obsługą, dzięki czemu żadna z osób nie będzie miała problemów z jej właściwą eksploatacją. Dodatkowo jest wyposażona w nowoczesne systemy bezpieczeństwa, które gwarantują właściwą ochronę podczas pracy. Urządzenie spełnia wszelkie wymogi dotyczące generowanego hałasu, dzięki czemu praca w pobliżu maszyny nie jest przyczyną jakiegokolwiek uczucia dyskomfortu.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi parametrami technicznymi dozownika taśmowego, a także do obejrzenia wszystkich produktów znajdujących się w ofercie naszej firmy.

dozownik taśmowy

Sprawdź, jak działa nasz dozownik taśmowy:

Dozownik taśmowy - najważniejsze parametry

CECHA LICZBA
Produkcyjnośćdo 8 opak./min. (w zależności od wymiarów opakowania)
Zasilanie230 V, 50 Hz

Ta maszyna pakuje w:

torebka
4
pakowanie
5011417562512_T1_Vanish_Gold_Oxi_Action_Powder_Fabric_Stain_Remover

Dozownik taśmowy - najważniejsze parametry

Interesuje Cię ta maszyna pakująca?

Nie gryziemy, kliknij przycisk i przejdź do kontaktu. Chętnie pomożemy Ci w wyborze odpowiedniej maszyny. Jesteśmy w tym naprawdę dobrzy - nasze maszyny znajdziesz w firmach w całej Polsce.