Maszyna do pakowania mąki w opakowania papierowe

Linia do pakowania mąki w opakowania papierowe po 1 kg

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat bardzo duże doświadczenie pozwala naszemu przedsiębiorstwu na dostarczanie jakościowych i nowoczesnych urządzeń do pakowania. W ostatnim czasie oferta firmy została wzbogacona między innymi o maszynę do pakowania mąki. Została ona stworzona z bardzo jakościowych podzespołów, dzięki czemu może pracować na pełnej wydajności nawet przez wiele lat bez potrzeby przeprowadzania jakichkolwiek czynności serwisowych czy też naprawczych. Wszelkie metalowe elementy są zabezpieczone przed pojawieniem się korozji, co sprawia, że urządzenie znakomicie się prezentuje i jest odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Maszyna do pakowania mąki odznacza się bardzo wysokim poziomem ekonomii oraz wydajności. W ciągu minuty może ona napełnić aż 17 opakowań o pojemności 1 kilograma. Sprawia to, że urządzenie znajdzie swoje zastosowanie nie tylko w małych zakładach, ale również w bardzo dużych fabrykach pracujących na znaczną skalę.

Prosta obsługa maszyny i proste pakowanie mąki

Prezentowane urządzenie zostało stworzone w myśl najnowocześniejszych technologii, dzięki czemu odznacza się niezwykle prostą oraz intuicyjną obsługą. Sprawia to, że nawet niedoświadczony pracownik nie będzie miał problemów z jej odpowiednim programowaniem oraz użytkowaniem. Urządzenie zostało wyposażone w kółka, dzięki czemu jego montaż w zakładzie jest niezwykle wygodny oraz szybki. Maszyna została wyposażona w szereg systemów bezpieczeństwa, a nowoczesne oprogramowanie informatyczne sprawia, że bardzo wiele czynności wykonuje ona w sposób automatyczny, bez konieczności ingerencji pracowników.

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi propozycjami naszego przedsiębiorstwa oraz do wybrania najodpowiedniejszego rozwiązania dla swoich potrzeb. Szeroka oferta maszyn, a także szereg przeprowadzonych realizacji sprawiają, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów pod względem jakości wykonania oraz funkcjonalności oferowanych urządzeń. Czytelny monitor powoduje, że nawet starsi pracownicy nie będą mieć problemów ze sprawną obsługą maszyny.

Maszyna do pakowania mąki w opakowania papierowe

Maszyna do pakowania mąki w opakowania papierowe - najważniejsze parametry

CECHA LICZBA
Wymiary (długość x szerokość x wysokość) max.3600 x 3500 x 2500 mm.
Produkcyjnośćdo 17 opakowań / min.
Zasilanie400V; 50 Hz
Pobór mocy3 kW

Ta maszyna pakuje w:

swdd

Maszyna do pakowania mąki w opakowania papierowe po 1 kg

Interesuje Cię ta maszyna pakująca?

Nie gryziemy, kliknij przycisk i przejdź do kontaktu. Chętnie pomożemy Ci w wyborze odpowiedniej maszyny. Jesteśmy w tym naprawdę dobrzy - nasze maszyny znajdziesz w firmach w całej Polsce.