Kartoniarka pionowa

Kartoniarka do pakowania

Sprawnie działająca linia produkcyjna składa się z ciągu profesjonalnych maszyn, których zadaniem jest zautomatyzowanie pracy i poszczególnych jej etapów w przypadku masowej produkcji artykułów. W zależności od profilu przedsiębiorstwa poszczególne linie będą różnić się od siebie wyposażeniem. W przypadku produktów sypkich polecamy nasze kartoniarki pionowe. Maszyny spakują produkty krystaliczne czy ziarniste tj. kasza gryczana, proso, ryż czy płatki śniadaniowe. Urządzenie posiada specjalny tryb do pakowania po cztery woreczki do jednego kartonu, co w przypadku niektórych produktów sypkich może stanowić duże udogodnienie.

Jak działa maszyna?

Kartoniarka pionowa jest typem maszyny służącym do formowania gotowego opakowania z przygotowanego wcześniej płaskiego kartonu. Najpierw maszyna pobiera samodzielnie wykroje tekturowe, a następnie rozmieszcza na ich powierzchni towar przy użyciu podajnika. Na koniec zawartość jest zamykana wewnątrz tekturowego pudełka. Produkt zostaje wówczas szczelnie zalepiony klejem bądź zamknięty na zatrzask. Wszystkie operacje, które dokonywane są przez maszynę, są w pełni zautomatyzowane i odbywają się przy minimalnym udziale operatora.

Urządzenie, które polecamy, może stanowić samodzielne stanowisko pracy bądź być włączone do większego ciągu produkcyjnego. Istnieje możliwość integracji maszyny z innymi automatami do pakowania oraz foliowania. Automatyzację pracy zakładu można zwiększyć na jeszcze jeden sposób - sprzęt do składania tekturowych pudełek można wyposażyć w system do datowania oraz drukowania kodów. Na życzenie klientów istnieje także możliwość dołączenia do zestawu maszyny do układania zbiorczego oraz tunelu termokurczliwego.

Kartoniarka pionowa znacznie usprawni, przyspieszy oraz ułatwi zarzadzanie całym procesem produkcyjnym, zwiększając wydajność całego przedsiębiorstwa. Tym bardziej, że rekomendowany przez nas profesjonalny sprzęt jest ceniony przez naszych klientów za swoją wydajność, szybkość i bezawaryjność.

kartoniarka pionowa

Sprawdź, jak działa nasza kartoniarka do pakowania:

Kartoniarka pionowa - najważniejsze parametry

CECHA LICZBA
Wymiary (długość x szerokość x wysokość) max.5000 х 6000 х 4000 mm
Produkcyjność25-30 pak/min
Zasilanie3f, 400 V 50 Hz
Pobór mocy5 kW

Ta maszyna pakuje w:

1
Kartonik-Ry--biaey_4X80_G
kasza_jaglana

Kartoniarka pionowa

Interesuje Cię ta maszyna pakująca?

Nie gryziemy, kliknij przycisk i przejdź do kontaktu. Chętnie pomożemy Ci w wyborze odpowiedniej maszyny. Jesteśmy w tym naprawdę dobrzy - nasze maszyny znajdziesz w firmach w całej Polsce.