Linia do pakowania węgla drzewnego

Nasze przedsiębiorstwo działa w Polsce już od wielu lat i zajmuje się dostarczaniem jakościowych automatów pakujących. Oferta firmy to między innymi linia do pakowania węgla drzewnego. Prezentowane urządzenie zostało stworzone z wytrzymałych materiałów, dzięki czemu może być wykorzystywane nawet przez bardzo długi czas bez konieczności przeprowadzania jakichkolwiek czynności serwisowych czy też naprawczych. Zastosowane technologie, a także wysoka wydajność pracy sprawiają, że prezentowane urządzenie będzie idealne nie tylko dla małych zakładów, ale również bardzo dużych przedsiębiorstw przemysłowych.

Automat do pakowania węgla drzewnego

Urządzenie przeznaczone jest do dozowania i pakowania w węgla drzewnego w gotowe torby papierowe (worki) w trybie automatycznym. Jeśli zawartość pyłu jest zbyt duża - eliminuje się możliwość kontaktu ręki operatora z opakowaniem.

Rozbudowany system pakujący

Aby proces pakowania węgla drzewnego przebiegał w możliwie najbardziej zoptymalizowanym czasie, cała linia została wyposażona w szereg elementów i podzespołów ułatwiających codzienne zarządzanie procesami wewnątrz przedsiębiorstwa. System składa się z węzła pobierania pakietów, przyssawki pneumatycznej, węzła wyprostowania opakowania, ruchomego rurociągu oraz dozownika wagowego, którego zadaniem jest odmierzanie odpowiedniej ilości węgla umieszczanego w workach.

Po napełnieniu opakowania pneumatyczny podajnik odprowadza worek do przenośnika taśmowego. W czasie transportu opakowanie jest szczelnie zamykane oraz zszywane, co zabezpiecza węgiel przed wysypaniem. Po tak przeprowadzonym procesie pakowania towar może być układany na paletach i przygotowany do wysyłki.

Akcesoria dodatkowe

W ramach prowadzonych działań oferujemy wyposażenie automatu do pakowania węgla o dodatkowe elementy. Są nimi przede wszystkim podajnik ze zbiornikiem oraz układ zasysania usuwający pył powstały w wyniku przesypywania węgla.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla potrzeb swojej firmy. Przeprowadzone na przestrzeni ostatnich lat liczne realizacje dają nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów pod względem jakości wykonania oraz funkcjonalności prezentowanych urządzeń.

maszyna do pakowania węgla drzewnego

Sprawdź, jak działa nasza linia do pakowania węgla drzewnego:

Linia do pakowania węgla drzewnego - najważniejsze parametry

CECHA LICZBA
Wymiary (długość x szerokość x wysokość) max.5 m x 2,5 m x 3,6 mm
Produkcyjność5 - 10 opak./min. do 500 kg/h
ZasilanieZasilanie - 400 V, 50 Hz

Ta maszyna pakuje w:

mirand-2kg-wegiel-drzewny-bialowieski-do-grila-podkalka-ekologiczny
d02833f74206a40a30db6680e652
wegiel-drzewny-10kg-weber-grille-decofire-krakow

Linia do pakowania węgla drzewnego

Interesuje Cię ta maszyna pakująca?

Nie gryziemy, kliknij przycisk i przejdź do kontaktu. Chętnie pomożemy Ci w wyborze odpowiedniej maszyny. Jesteśmy w tym naprawdę dobrzy - nasze maszyny znajdziesz w firmach w całej Polsce.