Automat pakujący produkt pylisty

Automat do pakowania produktów sypkich pylistych

Nasze przedsiębiorstwo już od wielu lat zajmuje się dostarczaniem jakościowych urządzeń, które mogą być wykorzystane w różnego rodzaju zakładach produkcyjnych. W ostatnim czasie oferta firmy została wzbogacona między innymi o automat pakujący produkt pylisty. Urządzenie jest wykonane z bardzo solidnych i wytrzymałych podzespołów, dzięki czemu może być wykorzystywane nawet przez długi czas bez konieczności przeprowadzania jakichkolwiek czynności serwisowych czy też naprawczych. Wszelkie metalowe elementy zostały w odpowiedni sposób zabezpieczone przed pojawieniem się korozji, co sprawia, że automat przez wiele lat odznacza się zadbanym i estetycznym wyglądem.

Prosty system komputerowy powoduje, że żaden z pracowników nie będzie miał problemów ze sprawną obsługą automatu pakującego produkty sypkie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową specyfikacją oferowanego urządzenia, a także do obejrzenia pozostałych propozycji naszej firmy. Przeprowadzone realizacje dają nam pewność sprostania oczekiwaniom każdego z klientów.

Co zapakuje automat do produktów pylistych?

Maszyna pakuje następujące produkty tj.: mleko w proszku, cement, mąka, kreda, i inne o podobnej strukturze.

automat pakujący produkt pylisty

Sprawdź, jak działa nasz automat do produktów sypkich pylistych:

Automat pakujący produkt pylisty - najważniejsze parametry

CECHA LICZBA
Wymiary (długość x szerokość x wysokość) max.2000 mm x 1500 mm x 2600 mm
Produkcyjnośćdo 15 pak./min. (w zależności od wymiarów opakowania)
Zasilanie400 V, 50 Hz
Pobór mocy2,5 kW / godz.

Ta maszyna pakuje w:

4

Automat pakujący produkty pyliste

Interesuje Cię ta maszyna pakująca?

Nie gryziemy, kliknij przycisk i przejdź do kontaktu. Chętnie pomożemy Ci w wyborze odpowiedniej maszyny. Jesteśmy w tym naprawdę dobrzy - nasze maszyny znajdziesz w firmach w całej Polsce.