Półautomat pakujący sypkie produkty spożywcze

Półautomat do pakowania produktow spożywczych sypkich

Urządzenie jest przeznaczone do formowania, napełniania, uszczelniania i cięcia pakietów. Wagowy dozator pozwala na precyzyjne odmierzenie wagi produktu i ilości artykułów.

Efektywne pakowanie produktów spożywczych

Maszyna umieszcza produkty krystaliczne, ziarniste, małych rozmiarów tj.: zboża, makarony, orzechy, cukier, herbatę, słodycze, przyprawy, owoce suszone itp., oraz produkty nieżywnościowe o podobnej strukturze w woreczkach foliowych. Można przy tym na bieżąco ręcznie dopasować ilość wymaganego towaru oraz po jego odmierzeniu przez maszynę samodzielnie odciąć folię polimerową, co spowoduje zakończenie procesu fasowania. Półautomat nie pakuje produktów pylistych, takich jak np. mąka, cukier puder. Urządzenie dostępne w naszej ofercie cechuje się dużą precyzją, a dzięki możliwości obsługi ręcznej można kontrolować przebieg i jakość całego procesu fasowania. Jego wytrzymała obudowa i solidne elementy składowe gwarantują bezusterkową pracę.

półautomat pakujący

Sprawdź, jak działa nasz półautomat pakujący:

Półautomat do pakowania produktów spożywczych sypkich - najważniejsze parametry

CECHA LICZBA
Wymiary (długość x szerokość x wysokość) max.2800 mm x 1300 mm x 1300 mm
Produkcyjnośćdo 20 pak./min. (w zależności od wymiarów opakowania)
Zasilanie230 V, 50 Hz
Pobór mocy0,5 kW / godz.

Ta maszyna pakuje w:

4

Półautomat pakujący do produktów spożywczych sypkich

Interesuje Cię ta maszyna pakująca?

Nie gryziemy, kliknij przycisk i przejdź do kontaktu. Chętnie pomożemy Ci w wyborze odpowiedniej maszyny. Jesteśmy w tym naprawdę dobrzy - nasze maszyny znajdziesz w firmach w całej Polsce.