Maszyna do pakowania produktów sypkich w saszetki

Automat do pakowania produktów sypkich - również z pyłem

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat bardzo duże doświadczenie pozwala naszemu przedsiębiorstwu na dostarczanie jakościowych maszyn, które mogą być wykorzystane w różnego rodzaju zakładach produkcyjnych. Oferta firmy to między innymi automat do pakowania produktów sypkich w saszetki. Został on wykonany z bardzo wytrzymałych podzespołów, co sprawia, że może być wykorzystywany przez wiele lat bez konieczności podejmowania czynności serwisowych. Rozbudowana funkcjonalność maszyny oraz wysoka wydajność powodują, że sprawdzi się ona nie tylko w małych zakładach, ale również dużych przedsiębiorstwach produkcyjnych.

Automat do pakowania produktów sypkich w jakościowy sposób zgrzewa saszetki, co zabezpiecza je przed możliwością rozszczelnienia w czasie transportu. Nieskomplikowany sposób obsługi sprawia, że żaden z pracowników nie będzie miał problemów ze sprawnym użytkowaniem automatu. Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszego rozwiązania dla swoich potrzeb.

Maszyna do pakowania w saszetki zapakuje

Tą maszyną zapakujesz np. mleko w proszku, produkty proszkowe medyczne, przyprawy, rozpuszczalną kawę, sól, pieprz. Zastosowany dozownik – wagowy.

maszyna do pakowania w sasze

Sprawdź, jak działa nasza maszyna do pakowania w saszetki:

Maszyna do pakowania w saszetki - najważniejsze parametry

CECHA LICZBA
Wymiary (długość x szerokość x wysokość) max.1900 mm x 1300 mm x 4100 mm
Produkcyjnośćdo 28 opak./min. (w zależności od wymiarów opakowania)
Zasilanie230 / 400 V, 50 Hz
Pobór mocy1,5 kW / godz.

Ta maszyna pakuje w:

qqq
qqw
wed

Maszyna do pakowania w saszetki

Interesuje Cię ta maszyna pakująca?

Nie gryziemy, kliknij przycisk i przejdź do kontaktu. Chętnie pomożemy Ci w wyborze odpowiedniej maszyny. Jesteśmy w tym naprawdę dobrzy - nasze maszyny znajdziesz w firmach w całej Polsce.