Podajniki taśmowe, kubełkowe i ślimakowe

W trzech rodzajach przygotowane zostały przez naszą firmę wszechstronne linie produkcyjne, umożliwiające bezproblemowy transport materiałów sypkich. Można je również swobodnie wykorzystywać do pakowania środków pylistych. Należą do nich podajniki:

  • taśmowe,
  • ślimakowe,
  • kubełkowe.

Najważniejsze korzyści

Zastosowanie tych urządzeń umożliwia pełną kontrolę nad transportem materiałów sypkich. Cała praca wykonywana jest automatycznie, co znacznie ułatwia pracę, a jednocześnie ją przyspiesza. Dzięki temu ładowanie materiałów sypkich można w bardzo prosty sposób kontrolować pracę tych maszyn. Wykorzystanie podajników ślimakowych, kubełkowych czy taśmowych charakteryzuje się również bardzo dobrymi parametrami czystości. Jest to związane przede wszystkim z niską emisją pyłu w trakcie wykonywania tych działań.

Podajniki taśmowe

Usprawnienie funkcjonowania linii produkcyjnych możliwe jest za sprawą podajników taśmowych zasypowych. Ich funkcjonowanie pozwala na automatyczne dozowanie właściwego stopnia produktu podczas ładowania materiałów sypkich.

Podajniki kubełkowe

Ciągłą i bardzo wydajną pracę umożliwiają podajniki kubełkowe zasypowe do transportowania materiałów sypkich. Ich bardzo ważną zaletą jest niewielkie wytwarzanie pyłu, co zapobiega nadmiernemu powstawaniu zanieczyszczeń w zakładzie przemysłowym.

Podajniki ślimakowe

Zarówno do transportowana materiałów sypkich oraz pylistych, jak i w możliwość ich szybkiego pakowania zostały wyposażone podajniki ślimakowe. Są to urządzenia umożliwiające zautomatyzowaną pracę podczas procesu sprawdzania poziomu produktu.