Automat pakujący duże opakowania

Pionowy automat pakujący duże opakowania

Urządzenie do Pelletu wyposażone w dozownik wagowy, przeznaczone jest do napełniania worków niewielkimi dawkami sypkich niepylących produktów, takich jak: pasza, paliwowe granulki, proszek do prania, piasek, palety, cukier, zboże, sól, żwir, kamienie, wypełniacze dla zwierząt, itp.

Maszyna do Pelletu

Napęd kombinowany (pneumatyczno-mechaniczny), który został zamontowany w znajdującej się w naszej ofercie maszynie, pozwala precyzyjnie wypełnić duże torebki. Dzięki automatycznemu trybowi pracy zapewnia stały proces dystrybucji produktów, a jej wydajność osiąga do 10 opakowań/min. Pionowe położenie urządzenia umożliwia optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni, przy czym szerokość taśmy służącej do wydawania i zamykania worków jest nieograniczona. Do zmiany ich rozmiaru, automat do fasowania można dodatkowo skompletować odłączalnym urządzeniem do utworzenia woreczka (tubus-kołnierz). Nasza maszyna w sposób efektywny formuje, napełnia, uszczelnia i tnie torebki jak i z dużą precyzją odmierza wagę towarów.
automat2 pakujący duże opakowania

Sprawdź, jak działa nasz automat pakujący:

Automat pakujący duże opakowania - najważniejsze parametry

CECHA LICZBA
Wymiary (długość x szerokość x wysokość) max.2300 mm x 1700 mm x 4100 mm
Wymiary opakowaniaszer. folii max. 1050 mm, wys. opakowania max. 800 mm
Produkcyjnośćdo 6 opak./min. (w zależności od wymiarów opakowania)
Zasilanie400 V, 50 Hz
Pobór mocy3,5 kW / godz.

Ta maszyna pakuje w:

4

Automat pakujący duże opakowania

Interesuje Cię ta maszyna pakująca?

Nie gryziemy, kliknij przycisk i przejdź do kontaktu. Chętnie pomożemy Ci w wyborze odpowiedniej maszyny. Jesteśmy w tym naprawdę dobrzy - nasze maszyny znajdziesz w firmach w całej Polsce.