Linie do pakowania, produkcyjne

Przyspieszenie działań z wykorzystaniem jednocześnie bardzo szczelnego sposobu zamknięcia dają nasze linie produkcyjne dla klientów przemysłowych. Są to nie tylko maszyny przystosowane dla firm działających w branży spożywczej, choć niewątpliwie duża część produktów żywnościowych jest na nich pakowana, ale można je wykorzystać również do innych rodzajów produktów. Dzięki zastosowaniu próżnowania zapewniana jest długa jakość produktu.

Najpopularniejsze zastosowanie

Do takich zastosowań można przede wszystkim zaliczyć proste w obsłudze maszyny do pakowania węgla drzewnego. Jako producent linii produkcyjnych do pakowania typu twist-off, oprócz standardowych produktów spożywczych, do których należą majonez, sosy czy dżemy, można również zawrzeć kosmetyki, maści, a także wiele innych środków chemicznych.

Pakowanie węgla drzewnego

Szybkie w stosowaniu, ale także bezpieczne dla operatora maszyny są linie produkcyjne przeznaczone do pakowania węgla drzewnego, które dodatkowo mogą być wyposażone w podajnik ze zbiornikiem zbiorczym.

Pakowanie w opakowania zakręcane

Możliwość trwałego pakowania ciekłych produktów spożywczych, w tym sosów czy majonezów, a także artykułów kosmetycznych może być realizowana za sprawą maszyny do pakowania w opakowania zakręcane Twist-Off.