Naważarka wielogłowicowa

Domeną naszej firmy jest dostarczanie różnego rodzaju maszyn przeznaczonych do pakowania produktów. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi naważarkę wielogłowicową. Została ona wykonana z bardzo wytrzymałych materiałów oraz podzespołów, co sprawia, że może być użytkowana przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia i zniszczenia.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Automat jest przeznaczony do formowania, napełniania, uszczelniania oraz cięcia pakietów. Wykorzystanie wagowego dozownika wielogłowicowego pozwala na precyzyjne odmierzanie wagi w taki sposób, aby w każdym opakowaniu znalazła się identyczna ilość produktów. Naważarka wielogłowicowa jest w stanie obsługiwać produkty krystaliczne i ziarniste, a ponadto również przyprawy, przekąski i suszone owoce. Ważną informacją jest fakt, że automat poradzi sobie z pakowaniem także wyrobów nieżywnościowych o podobnej strukturze. W zależności od wielkości opakowania maszyna może tworzyć aż 80 pakietów w ciągu jednej minuty.

Oferowana maszyna odznacza się bardzo wysoką wydajnością pracy. Powoduje to, że może być użytkowana zarówno w niewielkich zakładach, jak i bardzo dużych przedsiębiorstwach produkcyjnych. Posiada wszelkie niezbędne systemy bezpieczeństwa oraz przejrzysty system obsługi. Dzięki temu naważarka wielogłowicowa może być użytkowana zarówno przez osobę niedoświadczoną, jak i pracownika z większym stażem.

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Szeroka propozycja firmy daje nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów zarówno pod względem funkcjonalności, jak i jakości wykonania automatów. Niewielki pobór mocy przez maszynę powoduje, że urządzenie jest ekonomiczne i nie generuje dla firmy zawyżonych kosztów produkcyjnych. Automat ten może współpracować z innymi maszynami tworząc tym samym całą linię produkcyjną dbającą o najwyższą dokładność oraz wydajność pracy.

naważarka wielogłowicowa

Sprawdź, jak działa nasza naważarka wielogłowicowa:

Naważarka wielogłowicowa - najważniejsze parametry

CECHA LICZBA
Wymiary (długość x szerokość x wysokość x ciężar) max.4 500 mm x 2 000 mm x 2 500 mm
Produkcyjność~ 80 op./min (w zależności od wymiarów opakowania)
Zasilanie400 V, 3F
Pobór mocy3,5 kW / godz.

Ta maszyna pakuje w:

cuk1
cuk3
cuk5
cuk4

Naważarka wielogłowicowa

Interesuje Cię ta maszyna pakująca?

Nie gryziemy, kliknij przycisk i przejdź do kontaktu. Chętnie pomożemy Ci w wyborze odpowiedniej maszyny. Jesteśmy w tym naprawdę dobrzy - nasze maszyny znajdziesz w firmach w całej Polsce.