Maszyna do pakowania formująca "boczny zgrzew"

Nasze przedsiębiorstwo działa w Polsce już od wielu lat, a zdobyte w tym czasie doświadczenie pozwala na dostarczanie jakościowych maszyn dla firm z różnych branż. W ostatnim czasie nasza oferta została wzbogacona między innymi o automat do pakowania produktów spożywczych sypkich. Prezentowane urządzenie zostało wykonane z zastosowaniem nowoczesnych podzespołów, a odpowiednie zabezpieczenie elementów stalowych przed pojawieniem się korozji zapewnia możliwość długotrwałego użytkowania maszyny bez jakichkolwiek oznak zużycia.

Automat zgrzewający - gwarancja wysokiej funkcjonalności

Oferowana maszyna w znakomity sposób podniesie wydajność produkcyjną w każdym przedsiębiorstwie. Jakościowe podzespoły sprawiają, że może ona pracować nieustannie nawet przez wiele godzin. Urządzenie składa się z kilku modułów. Pierwszym z nich jest podajnik, który dozuje porcję produktów i przesypuje je na specjalne platformy. Z nich artykuły są przesypywane do niewielkiego silosu, który je porcjuje, a następnie pakuje do foliowych torebek.

Niezwykle wydajny boczny zgrzew pozwala na sprawne pakowanie oraz próżniowe zamykanie torebek w taki sposób, aby znajdujące się w nich produkty odznaczały się świeżością przez bardzo długi czas. Automat zgrzewający stanowi bardzo pomocne narzędzie nie tylko dla małych zakładów produkcyjnych, ale również dużych przedsiębiorstw spożywczych. Łatwość montażu oraz intuicyjna obsługa sprawiają, że jej użytkowaniem mogą zajmować się nawet osoby bez specjalnego kursu i uprawnień.

Prezentowany automat zgrzewający został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewniać nie tylko wysoką wydajność, ale i bezpieczeństwo dla wszystkich pracowników. Jest wyposażony w przycisk awaryjny, którego zadaniem jest natychmiastowe zatrzymanie mechanizmu, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Zachęcamy do obejrzenia całej oferty naszego przedsiębiorstwa oraz do zapoznania się ze szczegółową specyfikacją oferowanej maszyny. Przeprowadzone realizacje dają gwarancję spełnienia oczekiwań każdego z klientów.

maszyna formująca boczny zgrzew

Sprawdź, jak działa nasza maszyna formująca boczny zgrzew:

Maszyna do pakowania formująca "boczny zgrzew" - najważniejsze parametry

CECHA LICZBA
Wymiary (długość x szerokość x wysokość) max.3200 mm x 3000 mm x 2000 mm
Produkcyjnośćdo 30 opak./min. (w zależności od wymiarów opakowania)
Zasilanie400 V, 50 Hz
Pobór mocy2,5 kW / godz.

Ta maszyna pakuje w:

torebka
torebka2

Maszyna do pakowania produktów formująca "boczny zgrzew"

Interesuje Cię ta maszyna pakująca?

Nie gryziemy, kliknij przycisk i przejdź do kontaktu. Chętnie pomożemy Ci w wyborze odpowiedniej maszyny. Jesteśmy w tym naprawdę dobrzy - nasze maszyny znajdziesz w firmach w całej Polsce.