Maszyna do pakowania płynów w "doypack"

Domeną naszej firmy jest dostarczanie nowoczesnych maszyn pakujących wykorzystywanych przede wszystkim w branży spożywczej. Propozycja przedsiębiorstwa to między innymi automat do pakowania płynów z korkiem. Urządzenie zostało wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów, co sprawia, że może być eksploatowane przez wiele lat bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. Dodatkowo prosta obsługa powoduje, że użytkowanie maszyny jest intuicyjne zarówno dla osób starszych, jak i młodych oraz niedoświadczonych.

Automat do pakowania płynów w "doypack" z korkiem

Oferowany automat jest przeznaczony do fasowania i pakowania produktów ciekłych oraz pastopodobnych, takich jak majonez, ketchup, musztarda, sos czy też mleko skondensowane. Oprócz tego urządzenie poradzi sobie także z obsługą innych produktów o podobnej konsystencji w pakiety polimerowe "doypack" z korkiem-dozownikiem. Maszyna pracuje w pełni automatycznie. Jej zadaniem jest pobranie pustego pakietu “doypack”, otwarcie go oraz wypełnienie produktem. W dalszej kolejności podawany jest korek, który spawa stworzony pakiet. Cały proces kończy się naniesieniem daty ważności na opakowanie.

Pakowanie w "doypack" z korkiem przez automat

Maszyna odznacza się wysoką funkcjonalnością oraz wydajnością pracy, dzięki czemu znajdzie swoje zastosowanie zarówno w niewielkich, jak i dużych zakładach produkcyjnych. Może być przeznaczona do pakowania produktów z korkiem nawet na skalę masową. Oprócz tego na uwagę zasługują także zastosowane systemy bezpieczeństwa, które dbają o właściwą ochronę pracowników wykonujących zadania na automacie.

Co zapakuje ten automat?

Płyny: Szampon, płynne detergenty, Nawozy (ciecz), Kremy kosmetyczne, płyn do spryskiwaczy szkła, Śmietana, Musztarda, Majonez, Mleko skondensowane, Dżem, Ketchup, Koncentrat pomidorowy, Sos, Sok.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz ze szczegółową specyfikacją automatu do pakowania. Bogata propozycja przedsiębiorstwa daje nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów zarówno pod względem funkcjonalności, jak i szybkości działania automatu. Oprócz artykułów spożywczych maszyna poradzi sobie z pakowaniem szamponów, płynnych detergentów, nawozów czy też kremów kosmetycznych.

maszyna do pakowania płynów w DOYPACK z korkiem

Sprawdź, jak działa nasza maszyna do pakowania w "doypack":

Maszyna do pakowania w "doypack" - najważniejsze parametry

CECHA LICZBA
Wymiary (długość x szerokość x wysokość x ciężar) max.940 х 920 х 1 710
Produkcyjnośćdo 14 opak./min. (w zależności od wymiarów opakowania)
Zasilanie230V, 50 Hz

Ta maszyna pakuje w:

hjk
yyu

Maszyna do pakowania w "doypack"

Interesuje Cię ta maszyna pakująca?

Nie gryziemy, kliknij przycisk i przejdź do kontaktu. Chętnie pomożemy Ci w wyborze odpowiedniej maszyny. Jesteśmy w tym naprawdę dobrzy - nasze maszyny znajdziesz w firmach w całej Polsce.