Automaty pakujące produkty

Szybką i bardzo wydajną pracę umożliwiają automatyczne maszyny do pakowania. Automaty pakujące powstające w naszej firmie można wykorzystywać nie tylko do różnych rodzajów produktów, ale również tworzenia wielu typów ochrony ich powierzchni, które wykorzystywane są w działalności przemysłowej.

Rodzaje produktów

Jako że maszyny do pakowania wytwarzane w naszej hurtowni przeznaczone są przede wszystkim dla branży spożywczej, stosuje się je szczególnie do żywności. Dwoma głównymi obszarami zastosowania automatów są produkty sypkie, a także pyliste, a nasze linie produkcyjne umożliwiają chociażby pakowanie cukru czy mąki.

Są one wykorzystywane do opakowań standardowych, ale również w dużych rozmiarach. Wiele z nich jest również tworzonych w typie doypack. Możliwość precyzyjnego odmierzania produktów sypkich do pakowania umożliwiają również inne nasze urządzenia, do których można zaliczyć dozownik wagowy, a także taśmowy. Oprócz wykorzystania folii, z zastosowaniem naszych linii produkcyjnych możliwe jest wykonanie również wytrzymałych kartonów.

Automaty pakujące do produktów sypkich

Jednym z głównych zastosowań, jakie mają nasze automaty pakujące, jest stosowanie tych maszyn do produktów sypkich, w tym najczęściej żywności. Najczęściej wykorzystywanymi artykułami spożywczymi są cukier, a także ryż.

Automaty pakujące do produktów pylistych

Szerokie wykorzystanie w branży spożywczej, a także przetwórczej dają nasze automaty do produktów pylistych, które najczęściej nasi klienci stosują do szczelnego pakowania mąki w bardzo krótkim czasie.