Maszyna do pakowania cukru w opakowania papierowe

Linia do fasowania cukru w opakowania papierowe

Aby procesy zachodzące w przedsiębiorstwie produkcyjnym mogły być realizowane w sposób profesjonalny oraz możliwie najbardziej wydajny konieczne jest zastosowanie odpowiednich maszyn i urządzeń. Ich przykładem jest maszyna do pakowania cukru w opakowania papierowe. Została wykonana z bardzo wytrzymałych materiałów i podzespołów, co sprawia, że może być eksploatowana przez wiele lat bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. Dodatkowo znakomita wydajność powoduje, że urządzenie może być wykorzystywane nie tylko w małych zakładach, ale również w dużych przedsiębiorstwach produkcyjnych pracujących na bardzo szeroką skalę.

Zautomatyzuj swoją linię produkcyjną

To, co powoduje, że maszyna do pakowania cukru cieszy się w ostatnim czasie sporym zainteresowaniem klientów to przede wszystkim wysoka funkcjonalność urządzenia. Przygotowane torby papierowe są automatycznie otwierane i przekazywane do komórki podajnika. To właśnie w tym miejscu są napełniane aż do osiągnięcia odpowiedniej wagi produktu. Po napełnieniu torebki trafiają na węzeł, gdzie górna część opakowania jest składana, a nadmiar papieru odcinany. W dalszym etapie prac maszyna owija i skleja cały pakiet. Wypełnione torby z zapakowanym towarem docierają do stołu składowania, z którego są przekazywane do miejsca kompletacji.

Maszyny do pakowania – postaw na sprawdzone rozwiązania

Oferowana przez naszą firmę maszyna do pakowania cukru w opakowania papierowe została wykonana z materiałów, które mogą być eksploatowane w kontakcie z żywnością. Dodatkowo ważną informacją jest fakt, że obsługa każdej z dostarczanych maszyn jest niezwykle prosta i intuicyjna. Powoduje to, że żaden z operatorów nie będzie miał problemu z właściwym użytkowaniem urządzenia.

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich produktów znajdujących się w ofercie naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Szeroka propozycja przedsiębiorstwa oraz przeprowadzone na przestrzeni ostatnich lat liczne realizacje dają nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów zarówno pod względem funkcjonalności, jak i jakości wykonania maszyn.

maszyna do pakowania cukru

Sprawdź, jak działa nasza maszyna do pakowania cukru:

Maszyna do pakowania cukru w opakowania papierowe - najważniejsze parametry

CECHA LICZBA
Wymiary (długość x szerokość x wysokość x ciężar) max.3600 x 3500 x 2000 ( h) mm.
Produkcyjnośćdo 25 opakowań / min
Zasilanie400V; Częstotliwość: 50 Hz
Pobór mocy2,5 kW

Ta maszyna pakuje w:

swdd

Maszyna do pakowania cukru w opakowania papierowe

Interesuje Cię ta maszyna pakująca?

Nie gryziemy, kliknij przycisk i przejdź do kontaktu. Chętnie pomożemy Ci w wyborze odpowiedniej maszyny. Jesteśmy w tym naprawdę dobrzy - nasze maszyny znajdziesz w firmach w całej Polsce.