Automat do pakowania Flow-Pack

Pozioma maszyna do pakowania Flow-Pack

Oferta przedsiębiorstwa to między innymi pozioma maszyna Flow-Pack. Została stworzona z bardzo wytrzymałych materiałów i podzespołów, dzięki czemu może być użytkowana nawet przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. Urządzenie odznacza się wysoką wydajnością i skutecznością pracy, co sprawia, że może być instalowane zarówno w niewielkich zakładach, jak i dużych firmach przemysłowych.

Rozbudowane funkcje maszyny Flow-Pack

Maszyna pakująca Flow-Pack może obsługiwać bardzo wiele produktów, takich jak pianki, gąbki, mokre chusteczki, jednorazowe sztućce, mydło, bandaże i wiele innych. Dzięki sterylnemu wykonaniu nadaje się także do pakowania jedzenia – pizzy, słodyczy, ciasteczek, lodów i pieczywa. Oprócz tego urządzenie może być wykorzystane do obsługi opakowań zbiorczych, takich jak zestaw czasopism, książek, bandaży, ocieplaczy i innych.

Znakomita jakość wykonania

Pozioma maszyna pakująca Flow-Pack została stworzona w taki sposób, aby jej obsługa była możliwie najłatwiejsza i najwygodniejsza dla każdego z pracowników. Posiada monitor, który bardzo mocno ułatwia zarządzaniem realizacjami oraz systemy zabezpieczające dbające o bezpieczeństwo użytkowników. To, co jest istotne to fakt, że maszyna nie generuje dokuczliwego hałasu. Sprawia to, że jej obsługa jest komfortowa. Regulowane nóżki powodują, że posadzka, na której ustawiona jest maszyna Flow-Pack nie musi być idealnie równa. Wszelkie nierówności mogą zostać zniwelowane odpowiednim ustawieniem podstaw.

Szeroka oferta przedsiębiorstwa

Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi maszynami do pakowania dostępnymi w ofercie naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszego rozwiązania dla swoich potrzeb. Szeroka propozycja przedsiębiorstwa daje nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów pod względem funkcjonalności oraz jakości wykonania urządzeń.

7

Sprawdź, jak działa nasz automat do pakowania Flow-pack:

Automat do pakowania Flow-Pack - najważniejsze parametry

CECHA LICZBA
Wymiary (długość x szerokość x wysokość) max.3 400 x 1 100 x 1 800
Produkcyjnośćdo 60 opak./min.
Zasilanie400 V, 20A, 50Hz
Pobór mocy2,5 kW

Ta maszyna pakuje w:

lkl
ljjkh

Automat do pakowania Flow-Pack

Interesuje Cię ta maszyna pakująca?

Nie gryziemy, kliknij przycisk i przejdź do kontaktu. Chętnie pomożemy Ci w wyborze odpowiedniej maszyny. Jesteśmy w tym naprawdę dobrzy - nasze maszyny znajdziesz w firmach w całej Polsce.