Maszyna do pakowania w "doypack"

Automat do pakowania produktów sypkich w "doypack"

Dobrze dobrana i dopasowana do profilu działalności maszyna do pakowania towaru przyspieszy produkcję i zwiększy wydajność zakładu. Strategiczne znaczenie może to mieć w przypadku przedsiębiorstwa zajmującego się wytwarzaniem i dystrybucją wszelkich atykułów sypkich, a więc: makaronów, soli czy zbóż. Nasze automaty do pakowania w saszetki typu “doypack” będą wielkim wsparciem dla biznesu, pomogą zoptymalizować wyniki zakładu oraz przyspieszą cały proces produkcji i wysyłki towaru.

Automat do pakowania w "doypack"

Automaty przystosowane do umieszczania artykułów w szczelnych saszetkach “doypack” zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o producentach sypkich artykułów. Działają na prostej zasadzie. W pierwszej kolejności operator automatu umieszcza opakowania w przeznaczonym do tego miejscu. Następnie automat do pakowania produktów sypkich w “doypack” otwiera saszetki i rozszerza je przy użyciu specjalnego klina. Chwilę później dozownik wagowy wsypie odmierzoną ilość towaru do środka. Potem maszyna zgrzeje paczkę oraz naniesie na nią datę produkcji. Na tym kończy się cały proces. Automat posiada dozownik wagowy, które precyzyjnie odmierzają ilość sypkiego towaru. W opakowaniach najczęściej umieszcza się artykuły żywnościowe, ale urządzenie jest wykorzystywane także w przypadku towarów nieżywnościowych o sypkiej, granulatowej lub płynnej strukturze.

Opakowania “doypack”, do których trafia towar to obecnie popularna metoda zabezpieczania artykułów. Są lekkie, pojemne, chronią przed rozsypaniem się towaru i zmniejszają ryzyko dostania się wilgoci do środka. Do tego są niezwykle łatwe w transporcie i pozwalają na tej samej powierzchni zmieścić większą ilość towaru. Saszetki “doypack” są również atrakcyjne cenowo i zazwyczaj będą tańsze od tradycyjnych plastikowych worków czy kartonowych paczek.

maszyna do pakowania w DOYPACK

Sprawdź, jak działa nasz automat pakowania produktów sypkich:

Automat do pakowania produktów sypkich w "doypack" - najważniejsze parametry

CECHA LICZBA
Wymiary (długość x szerokość x wysokość) max.Wys.2500/ Szer.1700/ Dług.2300
Produkcyjnośćdo 20 op./1 min
Zasilanie230 V, 50 Hz
Pobór mocy1 kW / godz.

Ta maszyna pakuje w:

woreczki1
woreczki

Maszyna do pakowania w "doypack"

Interesuje Cię ta maszyna pakująca?

Nie gryziemy, kliknij przycisk i przejdź do kontaktu. Chętnie pomożemy Ci w wyborze odpowiedniej maszyny. Jesteśmy w tym naprawdę dobrzy - nasze maszyny znajdziesz w firmach w całej Polsce.